Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Dzisiejsza kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za Waszą ofiarność, w przeszłą niedzielę kolekta na potrzeby Archidiecezji .
  2. Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać 60 osób. Prosimy o przestrzeganie tej ilości osób.
  3. Obowiązuje dyspensa Arcybiskupa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  4. Transmitujemy Msze Święte z naszego kościoła, w niedziele o godz. 8.00 i 11.00.
  5. Dziękujemy przedstawicielom dzieci i młodzieży za przygotowanie tegorocznej akcji Kolędników Misyjnych. Bóg zapłać za ofiary złożone w uroczystość Trzech Króli oraz na konto parafialne. Ofiary zostały przekazane dla masajskich dzieci w Afryce.
  6. Serdecznie dziękujemy za tegoroczną „inną” kolędę, za Wasz udział i modlitwę, życzliwość i zaakceptowanie takiej formy kolędy. Bóg zapłać za Wasze ofiary na malowanie naszego kościoła złożone przy okazji Mszy Świętych kolędowych.
  7. Ofiary na utrzymanie parafii możemy przekazać na pośrednictwem parafialnego konta bankowego. Numer konta: 63 1050 1344 1000 0004 0321 1766. Za każdy dar serca i zrozumienie serdecznie dziękujemy.
  8. Zachęcamy do załatwiania niektórych spraw kancelaryjnych telefonicznie (tel. 32 430 41 12) w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej. Przedłużenia rezerwacji grobów można odłożyć na czas późniejszy. W środę kancelaria będzie nieczynna.
  9. W przyszłą niedzielę podczas dopołudniowych Mszy Świętych młodzi artyści zaśpiewają kolędy i będą po Mszach Świętych promowali swoją płytę z kolędami.
  10. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu zatroszczyli się o czystość naszego kościoła. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z ul. Basztowej i Budowlanej.