Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje. Bóg zapłać za Waszą ofiarność, w przyszłą niedzielę kolekta specjalna na malowanie kościoła.
 2. Dziś rozpoczynamy TYDZIEŃ MISYJNY. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o misjach i misjonarzach.
 3. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – odprawiane będą 45 minut przed Mszą Świętą wieczorną (w tygodniu o godz. 17.15, w piątki o godz. 16.15, w niedziele o godz. 15.15) Zachęcamy do udziału każdego: dorosłych, dzieci i młodzież. Grupy parafialne prosimy o zapoznanie się z planem prowadzenia nabożeństw.
 4. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej, zapraszamy na spotkanie do kościoła rodziców, którzy w tym Roku Szkolnym, zamierzają posłać swoje dziecko do Wczesnej Komunii Świętej (23 maja 2021 roku).
 5. Grupę Słowa Bożego zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.00.
 6. Zapraszamy MINISTRANTÓW na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00, DZIECI MARYI spotykają się o godz. 10.00.
 7. Dzieci zapraszamy na zajęcia świetlicowe w soboty od 10.00 do 13.00 w Domu Spotkań.
 8. Nadal będziemy transmitować Msze Święte z naszego kościoła, w niedziele o godz. 11.00, dla osób starszych, chorych i przebywających na kwarantannie.
 9. Od poniedziałku będziemy przyjmować intencje za zmarłych parafian w godzinach urzędowania kancelarii oraz dodatkowo w poniedziałek i czwartek od 8.00 do 9.45 oraz wtorek i środę od 16.00 do 18.00.
 10. Już dziś informujemy, że 27 października (tj. we wtorek) po wieczornej Mszy Świętej, zapraszamy na spotkanie do kościoła rodziców, którzy w tym Roku Szkolnym, posyłają swoje dziecko do Komunii Świętej (16 maja 2021 roku).
 11. Za tydzień, w niedzielę KIERMASZ PARAFIALNY czyli Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego
 12. W przyszłą niedzielę, w dniu naszego KIERMASZU PARAFIALNEGO na godz. 17.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert muzyki organowej i chóralnej z udziałem zespołu IMANI oraz naszego organisty Przemysława Kadłubka.
 13. Zbliża się LISTOPAD – miesiąc, w którym szczególnie pamiętamy o naszych zmarłych, zadbajmy o groby naszych bliskich, pamiętajmy również, by zadbać o rezerwację miejsc grobowych, przedłużenia rezerwacji miejsc grobowych można dokonywać w kancelarii w godzinach urzędowania.
 14. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu zatroszczyli się o czystość naszego kościoła. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z ul. Wiejskiej.