Intencje

Poniedziałek 08.07.2024 Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb.

7.00      Za + Leona Kajzerek w rocz. śmierci, żonę Marię, ++ z rodziny Fizia

Za + Urszulę Zelek – od Piotra i Małgorzaty Zelek z rodziną z Jaworznej

 

Wtorek 09.07.2024 Dzień powszedni

18.00   Za + Jerzego Zieleźny w rocz. urodzin

Za + Halinę Skorupa, rodziców, teściów, brata Henryka, ++ z pokrewieństwa, sąsiadów, księży

 

Środa 10.07.2024 Dzień powszedni

7.00      Za + Marię Brachman w rocz. śmierci, męża Juliusza, syna Jana, Wiktorię i Czesława Kurzawa

Za + Kingę Kafka–Bachul – od Reginy i Józefa Kowalik z córkami oraz  Barbary i Czesława Szulik z synami

7.30      Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Różaniec

 

Czwartek 11.07.2024 Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

18.00   Za + Gerarda Wita, rodziców Emilię i Alojzego Wita, teściów Leona i Elżbietę Brychcy, ++ z pokrewieństwa

Za + babcię Eleonorę Kozakiewicz, Halinę Legus

 

Piątek 12.07.2024 Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

7.00      Za + Ireneusza Sobik

Za + Kingę Kafka-Bachul – intencja od Marceliny Kowalik z Sebastianem Burek oraz szwagierki Małgorzaty z Krzysztofem wraz z dziećmi

 

Sobota 13.07.2024 Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

17.00   Za ++ Agatę i Ludwika Lubszczyk, Marię i Maksymiliana Dworok

Za + Marię Rotkegel w 1 rocz. śmierci, męża Ignacego, syna Alfreda

Za + Henryka Szulik, żonę Leokadię, syna Anzelma

Za ++ Bertę i Ludwika Wodecki w rocz. śmierci, syna Henryka

Za + Alojzego Karkoszka

Za + Józefa Referda w rocz. śmierci

Za ++ Annę, Jerzego i Gerarda Brzózka

Za + Annę Antończyk, męża Romana, syna Tadeusza i zięcia Wojciecha Oślislok

Za + Andrzeja Żymełka w 6 rocz. śmierci, rodziców Matyldę i Franciszka, brata Mariana, teścia Tadeusza Frysztackiego oraz szwagra Krzysztofa

Za + Edytę Kuczera w rocz. urodzin – od kuzynek

20.00   Nabożeństwo Fatimskie: Różaniec, Msza św. w intencji Parafian, Procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej i Apel Jasnogórski

 

NIEDZIELA 14.07.2024 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30      Za + Halinę Herman w 1 rocz. śmierci

8.30      Za + Leszka Kosior w rocz. urodzin

10.00   Za + Emila Białecki, żonę Gertrudę, wnuczkę Kornelię Skorupa

11.30   Za + Krystynę Starzyczny na pamiątkę urodzin

16.00   Za + Czesława Bochenek w rocz. śmierci