Ogłoszenia

 1. Dzisiejsza kolekta na budowę kościoła MB Królowej Rodzin w Jankowicach. Bóg zapłać za Waszą ofiarność. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby na potrzeby naszej parafii.
 2. Prosimy o przestrzeganie obowiązujących epidemicznych zasad sanitarnych – dezynfekcję, zakładanie masek i wzajemną odpowiedzialność.
 3. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie RODZINY RADIA MARYJA w Domu Spotkań.
 4. W czwartek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie GRUPY SŁOWA BOŻEGO do Domu Spotkań.
 5. Zapraszamy rodziców i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (uczniów klas VIII) na spotkanie w czwartek o godz. 18.45 do kościoła.
 6. W piątek MSZA ŚWIĘTA SZKOLNA o godz. 17.00. Zapraszamy gorąco wszystkie dzieci. Temat tegorocznych Mszy Świętych Szkolnych: REJS Z JEZUSEM. Towarzyszy nam łódź Santa Anna, zdobywamy sprawności młodych chrześcijan.
 7. Zapraszamy wtedy na Mszę Świętą uczniów, nauczycieli, pracowników administracji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza, chcemy modlić się za całość społeczność szkolną z okazji ŚWIĘTA SZKOŁY oraz za zmarłego patrona.
 8. Spotkanie PARAFIALNEJ RADY DUSZPASTERSKIEJ w piątek po Mszy Świętej szkolnej w Domu Spotkań.
 9. Młodzież zapraszamy na spotkanie OAZY również w piątek o godz. 18.00, rozpoczynamy modlitwą w kościele. Zapraszamy na spotkania oazowe szczególnie młodzież najstarszych klas szkół podstawowych.
 10. Zapraszamy MINISTRANTÓW na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy szczególnie kandydatów (uczniów klas III, IV, V, VI) na ministrantów. Rodziców bardzo prosimy o słowo zachęty, pomoc w dotarciu na zbiórkę ministrancką.
 11. DZIECI MARYI i tych, którzy chcą dołączyć do ich grona (szczególnie dziewczynki) zapraszamy na spotkanie również w sobotę o godz. 10.30 do salki pod probostwem. Tu również prosimy rodziców o motywacyjne słowo i pomoc.
 12. W sobotę od godz. 10.00 do godz. 13.00 mają swoje zajęcia ŚWIETLIKI, zapraszamy wszystkich chętnych.
 13. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza Święta chrzcielna i za roczne dzieci.
 14. Kancelaria Parafialna (we wrześniu) jest czynna: w środy i w piątki od godz. 8.00 do godz. 9.30 oraz w czwartki od godz. 18.30 do godz. 19.30. W poniedziałki i wtorki Kancelaria Parafialna jest nieczynna.
 15. X Archidiecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium św. Józefa w Rudzie Śląskiej odbędzie się w sobotę, 9 października. Rozpoczęcie o godz. 10.30. W programie: konferencja, modlitwa różańcowa oraz Msza Święta o godz. 12.00. Zachęcamy do indywidualnego pielgrzymowania.
 16. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu zatroszczyli się o czystość naszego kościoła. Do sprzątania kościoła w sobotę (o godz. 8.30) prosimy parafian z ul. Szerockiej, Wiejskiej.