Ogłoszenia

23. stycznia – III Niedziela Zwykła

 1. Dzisiejsza kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za Waszą ofiarność. W przyszłą niedzielę kolekta również na potrzeby naszej parafii.
 2. Prosimy o przestrzeganie obowiązujących epidemicznych zasad sanitarnych – dezynfekcję, zakładanie masek i wzajemną odpowiedzialność.
 3. Zapraszamy dziś o godz. 15.30 na wspólne kolędowanie z chórem IMANI.
 4. Kolęda jeszcze dziś i jutro. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które przyjęły kapłanów do swoich domów w czasie kolędy. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, rozmowę i wszelkie życzliwe uwagi. Serdeczne Bóg zapłać za Wasze ofiary składane przy okazji kolędy. Dziękujemy również tym rodzinom, którzy w duchu odpowiedzialności i sytuację epidemiczną, poinformowali nas różnymi drogami, że w tym roku nie przyjmą kolędy. Za wszelkie dobro i życzliwość tego kolędowego czasu serdecznie dziękujemy!
 5. W środę zapraszamy na godz. 18.00 na WIECZÓR ZE ŚWIĘTĄ ANNĄ. Naszą patronkę św. Annę w znaku relikwii chcemy uczcić każdego 26 – go dnia miesiąca. Modlitwę będziemy rozpoczynać Mszą Świętą w intencji rodzin naszej parafii. Po Mszy Świętej od listopada do marca – nabożeństwo w kościele, zaś od kwietnia do października – w ramach nabożeństwa procesja z relikwiami św. Anny dokoła naszego kościoła. W tym miesiącu liturgię przygotowuje Parafialna Rada Duszpasterska.
 6. SPOTKANIA W MAŁYCH GRUPACH dla kandydatów do Bierzmowania zostają przesunięte na czas późniejszy.
 7. W piątek po dłuższej przerwie MSZA ŚWIĘTA SZKOLNA o godz. 17.00. Zapraszamy gorąco wszystkie dzieci, niech nikogo nie zabraknie na tej Mszy Świętej. Rodziców prosimy o słowo zachęty i mobilizację. W tym tygodniu będziemy gościli Chór Gaudeo i chór Gaudeo MINI, z którymi będziemy śpiewali kolędy w czasie Mszy Świętej oraz na małym koncercie po Mszy Świętej.
 8. MINISTRANTÓW i kandydatów do ministrantów (zaproszonych na kolędzie) zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 do salki pod probostwem.
 9. DZIECI MARYI  zapraszamy na spotkanie  również w sobotę o godz. 10.30 (również jesteśmy otwarci na dzieci, które chcą dołączyć do grona Dzieci Maryi).
 10. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza Święta chrzcielna i za roczne dzieci. Rodziców i chrzestnych zobowiązujemy w sumieniu do lektury katolickich stron internetowych związanych z tematyką sakramentu Chrztu Świętego.
 11. Również w przyszłą niedzielę na godz. 15.15 zapraszamy na POŻEGNANIE STAJENKI Z NASZYM CHÓREM PARAFIALNYM.
 12. Nauki przedślubne ŚLUBUJĘ CI (zimowy cykl) w naszej parafii od piątku do niedzieli – zapraszamy narzeczonych. W piątek rozpoczęcie o godz. 18.00 w Domu Spotkań. Zapisy przez stronę internetową www.narzeczenikatowicka.pl Wiosenna seria nauk przedślubnych od 25 do 27 marca.
 13. W przyszłą niedzielę Rodzina z Domowego Kościoła z Ruchu Światło – Życie (Oazy Rodzin) na każdej Mszy Świętej podzieli się świadectwem życia rodzinnego i zachęci rodziny do włączenia się w tą formę pobożności.
 14. Za tydzień, po Mszach Świętych ministranci i Dzieci Maryi będą rozprowadzać GROMNICE.
 15. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu zatroszczyli się o czystość naszego kościoła. Do sprzątania kościoła w sobotę o godz. 8.30 prosimy parafian z ul. Władysława Łokietka, Zygmunta Starego, Stawowej, Gogołowskiej, Szybowej.

ODWIEDZINY KOLĘDOWE

23 stycznia 2022 roku, niedziela

od godz. 14.00 – ul. Henryka Pobożnego – od początku i ul. Mieszka I – od początku

od godz. 14.00 – ul. Henryka Pobożnego – od końca

24 stycznia 2022 roku, poniedziałek

od godz. 15.00 – ul. Jana III Sobieskiego – od początku

od godz. 15.00 – ul. Spacerowa nr 1 – blok