Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Opublikowane przez psadmin w dniu

Kochani Parafianie!

Wsłuchujemy się w głos papieża Franciszka, który nam przypomina, że „Boże Narodzenie to Jezus, który przychodzi. Jezus, który przychodzi, aby dotknąć Twojego serca, Jezus, który przychodzi, aby dotknąć Twojej rodziny, który przychodzi do Ciebie, do Twojego domu, do Twojego serca, do Twojego życia.”

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam słowami papieża Franciszka, aby w Waszych sercach zagościła „radość wynikająca ze świadomości, że bez żadnej naszej zasługi, Bóg nas umiłował miłością tak konkretną, że stała się ciałem i zamieszkała pośród nas. Niech ta miłość, która ma na imię Jezus, narodzi się w Waszych sercach, w Waszych domach i w Waszych rodzinach.”

Drodzy Parafianie!

Zachęcamy Was w Nowym Roku do uczestniczenia w grupach i wspólnotach, które działają przy naszej parafii. Zapraszamy każdego dnia do wspólnej modlitwy w naszym kościele podczas nabożeństw i Mszy świętych.

Kochani Parafianie!

Niech czas świąteczny zbliży nas jeszcze bardziej do Jezusa. Życzymy Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz szczęśliwego, zdrowego, przepełnionego Bożym błogosławieństwem Nowego 2023 Roku!

Pozdrawiamy Was wszystkich bardzo serdecznie!

 

Wasi Duszpasterze

Ks. prob. Piotr Kędzior i ks. Konrad Hołyś