Odwiedziny kolędowe 2021

Opublikowane przez psadmin w dniu

Mamy nadzieję, że w sobotę rozpoczniemy ODWIEDZINY KOLĘDOWE. Przeżyjmy je w duchu Adwentowego czuwania, a potem Bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzami. Niech błogosławieństwo kolędowe chroni nasze domy, nasze rodziny i umacnia nas na drodze życia chrześcijańskiego.

W okresie kolędowym, prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na sobotę przed wieczorną Mszą Świętą – w konfesjonale może być na krótko tylko jeden kapłan.

Dzieci niech przygotują: zeszyt z religii oraz DZIENNIK POKŁADOWY – obecność na  Mszach Świętych szkolnych, młodzież: również zeszyt do religii, kandydaci do Sakramentu Bierzmowania – Kartę Formacji.

Na dziś liczymy, że tegoroczna kolęda odbędzie się tradycyjnej formie. Będziemy przestrzegać obowiązujących epidemicznych zasad sanitarnych. Gdyby, jednak ktoś lękał się przyjąć kolędę, będzie to przez nas – duszpasterzy zrozumiałe.

Przy tej okazji informujemy parafian, że ministranci na kolędzie, zbierają ofiary jedynie do skarbonki ministranckiej. Te ofiary służą wspólnocie ministrantów przez cały rok formacji, z tych ofiar ministranci wyjeżdżają na rekolekcje wakacyjne, za zrozumienie i wszelkie ofiary do skarbonki ministranckiej już dziś dziękujemy.

PLAN KOLĘDY